Akce

Polodenní výlet - Wilsonův les

Ve pátek 7.10.2022 vyrážíme se všemi dětmi v 8:30 hod. na polodenní výlet do Wilsonova lesa. Prosíme rodiče, aby zabalili dětem do batůžku pití (v netekoucí a dobře uzavíratelné láhvi) a pláštěnku. Svačinu dostanou v MŠ. Návrat do MŠ před obědem. Děkujeme.

Třídy: Všechny

Fyzioterapie v MŠ

Fyzioterapie v MŠ - vyšetření vadného držení těla u dětí. Prosíme rodiče, kteří mají zájem o vyšetření jejich dítěte, aby vyplnili Souhlas, který naleznou v šatně. Děkujeme.

Třídy: Všechny

Planetárium - program "Kouzelný útes"

Třídy: Všechny

Polodenní výlet na Kraví horu

Ve čtvrtek 22.9.2022 vyrážíme se všemi dětmi v 8:30 hod. na polodenní výlet na Kraví horu. Prosíme rodiče, aby zabalili dětem do batůžku pití (v netekoucí a dobře uzavíratelné láhvi) a pláštěnku. Svačinu dostanou v MŠ. Návrat do MŠ před obědem. Děkujeme.

Třídy: Všechny

Logopedická depistáž

Ve středu 21.9.2022 proběhne v MŠ logopedická depistáž. Prosíme rodiče, aby v případě zájmu o vyšetření svého dítěte kontaktovali své třídní paní učitelky. Děkujeme.

Třídy: Všechny

Třídní schůzky

Milí rodiče, zveme Vás na schůzku, která se uskuteční v pondělí 5. září 2022 v 16.30 hod. na zahradě školy (v případě nepříznivého počasí v budově MŠ Žižkova 57, ve třídě A, v přízemí). Chceme s Vámi probrat záležitosti týkající se provozu a organizace života v mateřské škole. Promyslete si prosím, na co se nás chcete zeptat, Součástí našeho ...

Třídy: Všechny

Pohádka v MŠ - "Budka v poli"

Třídy: Všechny

Balónkový klaun

Balónkový klaun na školní zahradě od 10:00 hodin.

Třídy: Všechny

Pasování školáků

Vážení rodiče, zveme Vás všechny v úterý 7.6.2022 od 15:30 hodin na slavnostní odpoledne spojené s pasováním školáků, pohádkou a přátelským posezením na školní zahradě. Předškoláci si mohou vzít aktovky. S sebou si prosím vezměte: špekáčky, chléb + ostatní přílohy, nůž a prut (vidlice) na opékání. Těšíme se na Vás!

Třídy: Všechny

Výukový program - "Kdo žije v lese"

Výukový program - "Kdo žije v lese" na školní zahradě od 10:00 hodin.

Třídy: Všechny

27

Školní výlet - Kozí farma, Ratibořice

Vážení rodiče, v pondělí 27.5.2024 odcházíme s dětmi v 7:15 hod. na školní výlet na Kozí farmu do Ratibořic u Třebíče...

Třídy: Všechny

28

Společné fotografování

Třídy: Všechny

31

Oslava Dne dětí na školní zahradě

Třídy: Všechny

Jídelní lístek